דף הבית >> בית ספר ל אימון coaching הייחודיות שלנו


הייחודיות שלנו coaching

 ב- One On One  אנו מחוייבים לתוצאות בתהליך ה coaching למשל: שכל משתתף יעבור טרנספורמציה אישית כחלק מן אימון וכתנאי לפני הפיכתו למאמן. המשתתף גם יקלוט מהי טרנספורמציה ויוכל ליצור אותה בעצמו - כדי להשיג תוצאות נוספות בהמשך חייו.

אנו מאמינים בשילוב מספר רב של כלים ב coaching , הלקוחים תחומים שונים, בינהם: אינטואיציה ואמפתיה. תורות המזרח הרחוק כגון זן וגישות קוגניטיביות, פסיכולוגיה,אומנויות לחימה, ספורט, אבחון וטיפול דרך הגוף. דמיון מודרך,גישות ניהוליות לעסקים וכן כלים מתחום השיווק ועוד

ב

 

 


 ב  coaching   אנו מחוייבים לתוצאות ממקום שאינו נוקשה - גישה רכה אנושית ועם זאת מדוייקת, ישנו דגש של השפעות של תפיסת ה"יש" ושילוב של, תוך תפיסת ה"כאן והעכשיו", אימון בבסיסו הינו מבוסס גישה- אונתולוגית ואנו לוקחים זאת במלוא הרצינות - הסבר בהמשך.

אנו מכוונים למימוש העולם הרוחני בחיי היומיום - באספקט הפרקטי כחלק מהמטרה שהוגדרה בכל קבוצת אנימה - שהאדם יהיה מאושר בחייו.

הייחודיות של בית ה ספר ל אימון  coaching :
אנו מדבר קודם כל בתוצאות. זה ההבדל באופן שאנו תופס בין אימון לכל גישה אחרת. זה המייחד את בית ה ספר לאימון coaching One On One.

 מה עומד מאחורי תפיסתינו:

לפני ההסבר, שאלה- כמה תפיסות בכלל  יש?
קיימים הרבה בתי ספר ל אימון  coaching (רק בישראל 57 בספירה אחרונה) לרובם גישות שונות המתבססת על תפיסות שונות, כגון: אימון על בסיס לוגיקה, פסיכולוגיה, ספורט, מדיטציה, דמיון מודרך ועוד. שאלתם עצמכם מדוע?
אנו מתחיל אימון בלהתחייב שאת/ה תשיג את מטרותיך!
את/ת מתחיב/ת לדבר אחד - להגיע למפגשים! 

מדוע כל כך הרבה גישות אימון coaching ?
חלק מן הגישות מטרתם פשוטה: להבליט את בית הספר שלהם ל coaching על פני בתי הספר האחרים - במושגי שיווק זוהי יצירת מוצר ובידולו. אך מעבר לסיבה זו, תחום ה אימון coaching הינה דרך אפקטיבית  להשגת תוצאות, התוצאות מושגות כאשר אדם נרשם ל בית הספר - הוא יעשה זאת כשהוא יחוש שהוא מתחבר לגישה כזו או אחרת, דרך גישה זו הוא לומד, עבורו זו כניסה קלה לתחום חדש ולא פעם מעט מאיים. לכן רוב בתי הספר מנפפים על דגלם את גישתם שלתפיסתם היא הטובה ביותר.coaching בבסיסה הינה כאמור תפיסה  אונתולוגית כלומר מצבור של שיטות אשר חוברו יחדיו, לאף אחד הן מונופול עליהם - למרות שרבים מנסים (מתוך אינטרסים ואמונות שונות) לשכנע שהם יודעים מה נכון ולכפות דרך או שיטה מסויימת שהי היא ה coaching האמיתי.

ישנה אמרה האומרת:
"יש אדם תן בידו פטיש וכל העולם הופך להיות מסמר" (בגרסה אחרת: "לנגר עם פטיש, כל בעיה נראית כמו מסמר")
כלומר אדם בעל מספר כלים מצומצם: הינו בעל יכולת ראיה מצומצמת ובעל יכולת פעולה ותגובה מצומצמת.

coaching שם את נושא ה"שפע" כמרכיב עיקרי, ברוב אם לא בכל בית הספר אם כך מדוע לא מתאפשר שפע גם בסוגי גישות אלא דובקים באחת?  

עם כך על מה מבוססת תפיסתינו?

הסתכלות מפוקחת על כוחו של ה coaching, והבנת מתי נכון להשתמש בו., ישנם מקרים שאפקטיבי יהיה להשמש בכלי הנקרא -טרנספורמציה, שהינה כלי רב עוצמה של ה אימון. אך יש מקרים ששימוש בכלי הנקרא 'שינויי' שאינו מוגדר ככלי אימון וגם השינוי מורכב משלוש רמות השונות זו מזו. למידת מהו שינוי ושימוש בו מאפשר חופש ובחירה. גישה מפוכחת קשורה גם לעולמות התוכן אותם אנו מכירם בקבוצת אנימה שהיא 'הבית' בו נמצא בית ה ספר, היכרות מעמיקה של  כל אספקט בעולם העיסקי, אינו דבר שכל בית ספר coaching ובטח מאמן יכול לשלוט בו. יכולת אבחון והתאמה. יצירת מציאות כלכלית ואישית מתוך עשור של עבודה עם לקוחות פרטיים בנושא הכוון תעסוקתי. קורסים להעצמה לניהול. עבודה בחו"ל ובארץ כל זאת תורם לכך שכל אדם המגיע לבית הספר זוכה לא רק לתיאוריות האימון אלא ביכולת להבין את הסביבה בה הוא פועל.

הייחודיות שלנו ב  coaching:

אנו מכווני תוצאה עבור הבאים בשערי בית ה ספר שלנו:
אנו בית ספר לאימון coaching המתחייב לתוצאה- על פי רצונותיך.

אנו פועלים כדי שכל הנכנס בשערינו, יצא עם מה שנחוץ לו, כדי שיגיע לתוצאה אותה הוא רוצה להשיג. לצורך כך יש בידינו כלים רבים מעולמות תוכן רבים ומגוונים. כל זאת תוך יצירת התאמה אשר נובעת מיכולת האבחון הייחודיות הקיימת בידינו. 
בית ה ספר coaching One On One   קיים כבר 11 שנה וימשיך - הוא אינו טרנד חולף, הוא יהיה בית עבורך גם בעוד שנים.
בית ה ספר מחובר ל'מציאות' העכשיוית-  הוא חלק מפעילות כוללת של קבוצת אנימה בתחום העסקים ו התעסוקה ובתחומי התפתחות אישית, הלימודים הינם בעלי יכולת יישום גבוה.
גישת בית ה ספר היא בוטיק- אנו מכשירים קבוצות קטנות, למען איכות ודיוק. מאחר ואין זה סרט נע של תהליך אימון- אלא התאמה אישת לכל אחד את הנכון לו.

אנו משתמשים בגישה מפוקחת הנובעת משנים רבות של נסיון בתחום ה אימון coaching והטיריינינג, גישה אנושית המובילה לתוצאות הנשארות לאורך זמן. אנו מקצועיים אך מה גורם להצלחה הוא עבודתינו עם הלב.

 

   מחברים אנשים  לחזון
דף בית  | צרו קשר  | 
רח' רוטשילד 113 תל אביב טל': 03-5795544 פקס: 03-6728787
לייבסיטי - בניית אתרים