קואצ'ינג - אימון עיסקי

כיצד מנהלים עסקים גדולים וקטנים באופן אפקטיבי או  - מהו אימון עיסק?.

הגישה האפקטיבית ביותר והעדכנית ביותר, בה משתמשות חברות בעולם כולו, כוללת את תפיסותיו של פיטר דרוקר, המוכרת יותר בשמה ניהול על פי מטרות ויעדים - התמקדות בתוצאות.
קואצ'ינג / אימון עיסקי הינו הכלי האפקטיבי ביותר להשגת מטרות ויעדים ומהווה תשתית עמוקה וטובה ליישום גישת ניהול זו.

קואצ'ינג / אימון עיסקי מספק כלים ומיומנויות לשיפור מידי בעסק כמו גם לטווח הארוך. הוא מהווה בסיס לשינוי תפיסתי של המנהל את: עצמו, הצוות, העובדים, הסביבה העיסקית, הלקוחות ועוד. שינוי הגישה מאפשר להגדיר מטרות באופן מדוייק יותר, להגיע אליהן נכון יותר ולחסוך במשאבי בדרך אליהן כמו גם לספק מדדים מדוייקים. כלי זה מאפשר להיות ולפעול באופן יצירתי במקומות אשר נראים ללא מוצא, חסרי אפשרות- מה שנקרא בעגה המקצועית לבצע 'פריצת דרך'.

מה כולל קואצ'ינג - אימון עיסקי?

כחלק מקואצ'ינג / אימון עיסקי נשתמש במושגים מעולם השיווק, מעולם התקשורת המשפיעה, מתחום משאבי האנוש, האבחון, הפרסום, היח"צ, האינטרנט, 'שפת הגוף', מכירה ועוד.
אמרנו כבר שאנו בגישה מכונתן מטרה. תוצאות זה שם המשחק ולכן תפקידנו לספק, במסגרת קואצ'ינג / אימון עיסקי , לך המנהל, את כל מה שיוביל אותך להצלחת מטרתך העיסקית, בין אם היא רווחיות, צמיחה, שינוי מבנה, או העוצמה שלך לשנות ועוד. גם בתחום שלבי קבלה לעבודה פיתחנו כלי אבחוני באמצעות ראיון עבודה ייחודי מותאם אימון.

לסיכום:
עצמאי, או השואף להיות כזה, שכיר, בעל חברה או מנכ"ל בכיר -  אנו בעלי ניסיון של 20 שנה בארץ ובעולם בתחום הקואצ'ינג / אימון עיסקי. יש לנו את מה שנחוץ כדי להעלות את המטרות העיסקיות שלך מדרגה לשלב הבא וזאת באמצעות קואצ'ינג / אימון עיסקי וכלים נוספים רבים.  מחברים אנשים  לחזון
דף בית  | צרו קשר  | 
רח' רוטשילד 113 תל אביב טל': 03-5795544 פקס: 03-6728787
לייבסיטי - בניית אתרים