סדנאות ראיון עבודה למתקדמים
קהל יעד: מראיינים בעלי ניסיון מעשי.
הכלים המובאים בסדנאות הבאות משמשים יחד במהלך ראיון העבודה. מראיינים בעלי ניסיון משתמשים בחלק מכלים אלו באופן אינטואיטיבי או מתוך הכשרה מובנת של כלי זה או אחר.
נקודת המוצא: לכל מראיין יש צורך להיות בעל רפרטואר רחב של כלים מובחנים, אשר ביכולתו להשתמש בכל אחד בעיתוי הנכון. על ידי כך ביכולתו להתאים את סוג הראיון – לעצמו, למועמד וכן בהתאם לסוג התפקיד אליו הוא פועל. הסדנאות המובאות כאן מתמקדות בכל אחד מן הכלים לצורך הבנתו לעומק. ניתן לשלב בעת ביצוע סדנא בארגון מסוים לימוד של מספר כלים במהלכה, כולל שילוב חלקים מסדנת הבסיס או הזמנת הרצאה על מספר שיטות.בנוסף – הבנה מעמיקה של הדינמיקה בארגון או המחלקה אליה מיועד מועמד, הינה קריטית להצלחה ויש צורך ללמוד כיצד להבחין ולהמשיג (מושג) תחום זה.על המנחה:
גיורא תדמור, מנכ"ל קבוצת אנימה, יעוץ אבחון והשמה בע"מ, יסד את החברה בשנת 1998 לאחר כשש שנות ייעוץ ארגוני, מתוכן שנתיים בארה"ב, שם עסק בתחום בשת"פ ומול גורמי ממשל אמריקאים. בבואו להקים את החברה היו החלום והחזון ברורים: 
לתת אלטרנטיבה שונה לשוק התעסוקתי הקיים, הן לחברות והן למועמדים. 
מאז הקמת החברה, עוסק גיורא כיועץ ארגוני של מספר ארגונים במשק, מספק שירותי outsourcing למחלקות משאבי אנוש בחברות שונות ומאבחן כ"א לרבות ביצוע מרכזי הערכה ופיתוח, עורך מבחנים מגזריים ייחודיים ומפתח ומבצע סדנאות ייחודיות כגון: "כיצד להתקבל לעבודה", "בניית קריירה למנהלי משאבי אנוש בכירים בארגונים", "כיצד לראיין", "אני כמותג", סדנא ל"מיצוב המנהל בארגון" אימון קואצ'ינג, סדנת "ניהול במשרדי פרסום" וסדנאות בתחום המכירה, השיווק ותקשורת בין אישית.
 
כמו כן גיורא משמש כקואצ'ר (מאמן אישי) המתמחה ב:
דרכים לבניית קריירה אישית
הכוון תעסוקתי המבוסס על תפיסת אימון (קואצ'ינג) לרבות הכנה לראיונות, כתיבת קורות חיים וכד'.
מאמן אישי למנהלים בכירים.
 
כמנחה סדנאות וכמרצה מבוקש, השתתף גיורא בתוכניות טלביזיה מצליחות כ"בנות", כתב מאמרים בעיתונות המקצועית והכלכלית והנחה סדנאות בשיתוף המי"ל.

 

   מחברים אנשים  לחזון
דף בית  | צרו קשר  | 
רח' רוטשילד 113 תל אביב טל': 03-5795544 פקס: 03-6728787
לייבסיטי - בניית אתרים